Nasi Laureaci

Mamy kolejnych finalistów konkursów przedmiotowych, tym razem z biologii. 🌿

Antonina Puczyńska, uczennica klasy VII A, w tym roku szkolnym została finalistką Konkursu Przedmiotowego z Biologii dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Mazowieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. 🏆💖👏👏👏

To jest trudny konkurs, wymaga znajomości biologii od klasy piątej do ósmej. Antosia osiągnęła wyjątkowy sukces, pokonując trzy etapy eliminacyjne. Należy podkreślić, że będąc dopiero w klasie siódmej rewelacyjnie opanowała wiadomości i umiejętności z biologii już z poziomu klasy ósmej. Wykazała się nie tylko ogromnym zaangażowaniem, ale i pasją do nauki tego przedmiotu. 👍✨

Gratulacje dla Antosi, jej nauczycielki i rodziców. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w rozwijaniu talentu.

Dzisiaj, 18 kwietnia w Miejskim Przedszkolu nr 5 odbył się Konkurs Wiedzy Ekologicznej pt. „Ziemia – mój dom” pod patronatem Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ciechanowie. 🌍💙💚

Hania Janowska, Pola Kupniewska i Leonard Wrzosek dumnie reprezentowali naszą szkołę. Wspaniale poradzili sobie z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów konkursu i wykazali się ogromną odwagą i wiedzą z zakresu ekologii. 🏆👏 Wielkie brawa dla naszych przedszkolaków!

Miło nam poinformować, że Mateusz Wdowiński, uczeń klasy VIII naszej szkoły, znalazł się w gronie wyróżnionych uczniów i uzyskał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych. 👏👏

Wytrwałości, samozaparcia naszemu uczniowi nie zabrakło, nie zabrakło również ciężkiej pracy włożonej w przygotowanie do konkursu oraz wsparcia ze strony nauczyciela matematyki i rodziców chłopca. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniowie klasy 7a wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Biuro Podróży IRIS. Tematem była ,,Moja wymarzona wycieczka”🚌. Kryteria oceniania były jednak nietypowe – głosowanie odbyło się na platformie Facebook.

Klasa 7a, jak prawdziwi artyści, wyczarowała swoje wizje w postaci kolorowych akwareli, kolaży i rysunków 🖼️. Każdy szczegół miał znaczenie. W efekcie klasa zdobyła wyróżnienie i rabat 5% na wybraną wycieczkę z oferty Biura Podróży IRIS. Gratulacje

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY 💗

21 lutego w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla klas 1-3. Uczniowie wykonywali zadania na poszczególnych poziomach. Laureaci konkursu otrzymali dziś dyplomy oraz nagrody.

🥇I miejsce – Laura Wrzosek

🥈II miejsce – Filip Wysocki

🥉III miejsce – Kamila Hurny, Kaja Kuklińska

🥇I miejsce – Julia Ciuchcińska, Szymon Miączyński

🥈II miejsce – Aleksander Wiloch, Tymon Łojewski

🥉III miejsce – Oliwia Ruszczyńska, Helena Będkowska

🥇I miejsce – Gabriel Wolski

🥈II miejsce – Julian Wrzosek

🥉III miejsce – Aleksander Wójcik

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!

22.03.2024 w Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu historyczno – plastyczno – literackiego „Moje Mazowsze. Przydrożne kapliczki i krzyże na Mazowszu”. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Weronika Wojciechowska z kl.7b, Antonina Puczyńska i Adam Ampuła z kl. 7a. Konkurs był objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac – 700. Gratulujemy naszym laureatom!

W hali sportowej Mazovia odbył się Zlot Rodzin Dzieci z Zespołem Downa. Podczas uroczystości wyłoniono laureatów konkursów plastycznych „Kolorowa skarpetka” oraz „Niepełnosprawni – tacy sami jak my”. 🧦

Zosia Konwerska otrzymała nagrodę z rąk Prezydenta Miasta za piękne wykonanie pracy. Gratulujemy!

Uczennica klasy IIIa – Maria Puczyńska finalistką Diecezjalnego Konkursu Plastycznego. Gratulujemy!

W Warszawie odbył się wojewódzki etap Konkursu Historycznego „O tempora, o mores – o czasach, o obyczajach”, który obejmował wiadomości i umiejętności z zakresu historii średniowiecznej. Wzięli w nim udział Mateusz Ceranowski z kl.8 i Łukasz Sobierajewski z kl.6b. Gratulujemy chłopcom dotarcia do etapu wojewódzkiego.

Pasje, talenty, zainteresowania Uczniów SP TWP

W naszej szkole jest wielu uczniów, którzy rozwijają swoje talenty i pasje poza naszą placówką, występują na różnych koncertach, festiwalach, biorą udział w zawodach, turniejach sportowych. Ich osiągnięcia są imponujące. Doceniamy ich sukcesy i to, jak rozwija się ich motywacja do dalszego angażowania się i wytrwałości. To był ich dzień! Medale, statuetki, puchary, dyplomy dosłownie zasypały naszą szkołę. Dziś prezentujemy klasy edukacji wczesnoszkolnej!

Celem konkursu było propagowanie idei poprawnej pisowni oraz motywowanie uczniów do doskonalenia własnych umiejętności w zakresie ortografii. 22 lutego poznaliśmy „Mistrzów ortografii”, a zostali nimi: Julia Ciuchcińska, Szymon Miączyński, Aleksander Wójcik, Zofia Traczyk, Gabriel Wolski.

Gratulacje dla zwycięzców, wyróżnionych i wszystkich uczestników dyktanda, którzy zmierzyli się z zawiłościami polskiej pisowni!

Natalia Kaźmierczak została nagrodzona przez Prezydenta Ciechanowa stypendium za osiągnięcia sportowe. Serdecznie gratulujemy!!!

Szymon Bochnia – uczeń klasy 3C osiągnął kolejny znaczący sukces w rozgrywkach szachowych, a mianowicie zajął 3 miejsce w XII międzynarodowym festiwalu szachowym ,,Gwiazda Północy” – grupa chłopców do lat 10!

Serdecznie gratulujemy!!!

Pracowity i obfity w sukcesy rok naszej uczennicy Zofii Konwerskiej został nagrodzony przez prezydenta Ciechanowa stypendium artystycznym. 👏❤️

Zosia zdobyła w 2023 roku łącznie 21 dyplomów o randze międzynarodowej, ogólnopolskiej i powiatowej:

4 🥇miejsca

5 🥈miejsc

4 🥉miejsca

1 🏅wyróżnienie specjalne

7 🏅wyróżnień

Gratulujemy Zosi i wszystkim nagrodzonym. Życzymy determinacji w dążeniu do celu i dalszych sukcesów! 👏❤️