Zajęcia świetlicowe

Ten tydzień dla uczniów świetlicy był podróżą w krainę marzeń i kreatywnej jesiennej twórczości Towarzyszyła nam twórczość plastyczno - techniczna teatr gry ruchowe zabawy muzyczne, a przede wszystkim doskonała zabawa.

Na zajęciach w świetlicy szkolnej rozpoczęliśmy realizację kolejnej - trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji ,,Dzieci uczą rodziców "Za nami lekcja 1 ,,Bezpieczny uczeń"

W październiku jesień zagościła na dobre w naszej świetlicy. Początkowo sale rozweselały kolorowe liście i widok jesiennych drzew a stopniowo dołączały do nich inne prace. Dzieci bardzo chętnie tworzyły różnorodne prace wykorzystując barwy i skarby jesieni tworząc tym samym cykl zajęć poświęconych tematyce jesiennej.

A oto zajęcia świetlicowe z udziałem uczniów SP TWP pełne edukacyjnych działań pomysłów zabawy, a także ciekawych prelekcji i  własnej twórczości. Zajęcia świetlicowe, to możliwość codziennej zabawy, odpoczynku, komunikacji z innymi, ale przede wszystkim czas cudownej zabawy z innymi.