PLAN LEKCJI IV-VIII

 

Dzień Tygodnia

Lp

CZAS TRWANIA LEKCJI

VIII

VII

VI

Va

Vb

IVa

IVb

P. Kowalczuk

A. Surażynska

P. Przewódzki

M. Falęcka

L. Symołon

M. Konieckiewicz

E. Gulczyńska

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 - 8.45

religia

j. polski

matematyka

matematyka

technika

j.ang ( roz. gr. Pani M. F)

j.ang ( rpz. gr. Pani M. F)

2

8.50 - 9.35

j .polski

matematyka

j. angielski

muzyka

religia

matematyka

religia

3

9.40 - 10.25

j. polski

matematyka

j. angielski

biologia

matematyka

przyroda

technika

4

10.30 - 11.15

matematyka

geografia

biologia

technika

j. polski

godz. wych

j. polski

5

11.30 - 12.15

godz. wych

biologia

j. polski

geografia

muzyka

historia

j. polski

6

12.20 - 13.05

biologia

j. angielski( roz)

muzyka

j. polski

geografia

j. polski

historia

7

13.10 - 13.55

inf / j. hisz

 

 

 

 

   

8

14.00-14.45

j.hisz/j.niem

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

1

8.00 - 8.45

j. angielski

j.hisz/j.ros

religia

wych. fiz

wych. fiz

j. angielski

j. angielski

2

8.50 - 9.35

wos

j. hisz/inf

religia

wych. fiz

wych. fiz

j. ang.( roz gr A.T.)

j. ang.( roz.gr A. T)

3

9.40 - 10.25

wych. fiz

wych. fiz

wych.fiz

j. angielski

j. angielski

j. hisz/inf

j. hisz/inf

4

10.30 - 11.15

wych. fiz

wych. fiz

wych.fiz

j. ang( roz gr J. F)

j. ang( roz. gr J. F)

j. ros/ inf

j.ros./inf

5

11.30 - 12.15

chemia

matematyka

j. polski

matematyka

historia

muzyka

j. polski

6

12.20 - 13.05

fizyka

chemia

technika

historia

matematyka

j. polski

przyroda

7

13.10 - 13.55

historia

fizyka

matematyka

j. polski

j. polski

j. polski

matematyka

 

8.

14.00-14.45

matematyka

doradztwo

historia

j. polski

 

 

 

 

9.

14.50-15.35

edb

           
                   

ŚRODA

1

8.00 - 8.45

historia

matematyka

j. angielski

religia

plastyka

j. angielski

j. angielski

2

8.50 - 9.35

matematyka

geografia

j. angielski

j. angielski


j. angielski

religia

j. polski

3

9.40 - 10.25

matematyka

j. angielski

geografia

religia

biologia

wych. fiz

wych. fiz

4

10.30 - 11.15

religia

j. angielski

biologia

geografia

matematyka

wych. fiz

wych. fiz

5

11.30 - 12.15

j. angielski

biologia

j. polski

historia

geografia

plastyka

matematyka

6

12.20 - 13.05

geografia

j. polski

j. polski

matematyka

historia

matematyka

plastyka

7

13.10 - 13.55

j. polski

historia

j. hisz/inf

j. polski

 

 

 

8

14.00-14.45

 

j.polski

historia

       
                 

CZWARTEK

1

8.00 - 8.45

matematyka

religia

 

j..ang( roz. gr A. T)

j. ang( roz gr A. T)

przyroda

matematyka

2

8.50 - 9.35

j. angielski

chemia

matematyka

godz. wych

j. polski

religia

przyroda

3

9.40 - 10.25

chemia

j. angielski

godz. wych

j. ros/j. niem/inf

j. ros/j. niem/inf

matematyka

j. polski

4

10.30 - 11.15

wych. fiz.

wych. fiz

wych. fiz

j. ros/j.niem/inf

j. ros/j.niem/inf

j. ang( roz gr E.G)

j. ang( roz gr E. G)

5

11.30 - 12.15

wych.fiz

wych. fiz

 

wych. fiz

matematyka

religia

j. polski

muzyka

6

12.20 - 13.05

j. polski

religia

j. hiszpański

wych.fiz

wych. fiz

technika

j. polski

7

13.10 - 13.55

j. polski

historia

j. hisz/inf

wych. fiz

wych. fiz

   

14.00-14.45

religia

j. polski

j. angielski

 

godz. wych

   
                 

PIĄTEK

1

8.00 - 8.45

j. polski

j. ros/inf

j. polski

j. ang ( roz gr M. F)

j. ang( roz gr M. F)

matematyka

godz. wych

2

8.50 - 9.35

wos

j. polski

j. polski

plastyka

matematyka

matematyka

religia

3

9.40 - 10.25

fizyka

muzyka

plastyka

j. polski

matematyka

j. polski

matematyka

4

10.30 - 11.15

muzyka

fizyka

matematyka

j.ros/j.niem

j .ros/j. niem

j. polski

matematyka

5

11.30 - 12.15

j. angielski

plastyka

matematyka

matematyka

j. polski

wych. fiz

wych. fiz

6

12.20 - 13.05

j. angielski

matematyka

 

 

j. polski

wych. fiz

wych. fiz

7

13.10 - 13.55

j.niem/inf

godz. wych

 

 

 

 

 

8

14.00 - 14.45

 

j. angielski