Sukces!

Rok szkolny 2022/2023

Zosia Konwerska uczennica klasy 1 SP TWP została laureatką nagrody Grand Prix oraz zdobyła🥇I miejsce w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Religijnej FERA 2022. 🎶 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 👏

Szymon Bochnia uczeń klasy 2C SP TWP zajął 🥉3 miejsce w Mistrzostwach Ostrołęki, w szachach szybkich, które odbyły się 20 listopada

Brawo Szymonku!👏 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgosia Tenderenda uczennica klasy 3 SP TWP została Finalistką w V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej i Zagranicznej.
Brawo! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Julia Klimkiewicz zdobyła 3 miejsce podczas zawodów PowerSwim Ciechanów'2022 Każdy Pływać Chce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Mazovia Masters Cup 2022 w Ciechanowie.
Na międzynarodowym turnieju taekwon-do, który w ten weekend obył się w Ciechanowie medale zdobyły uczennice naszej szkoły:
🥇Maria Zdunek - 1 miejsce w kategorii układów formalnych dziewczynek 7-5 kup i 3 miejsce w kategorii technik specjalnych dziewczynek 7-5 kup.
🥈Natalia Kaźmierczak - 2 miejsce w kategorii układów formalnych dziewczynek 7-5 kup i 2 miejsce w kategorii technik specjalnych dziewczynek 7-5 kup.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rozstrzygnięty został konkurs "Zostań naukowym youtuberem vol.2" organizowany przez  Park Nauki Tourus. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży, których interesują doświadczenia i odkrycia naukowe. Miał na celu rozwijanie zainteresowań związanych z naukami ścisłymi, a w szczególności z nowoczesnymi technologiami, sztuczną inteligencją, robotyką, chemią czy fizyką. Jury przyznało dwie nagrody główne, jedną z nich otrzymał uczeń klasy „0” naszej szkoły-  Filip Wysocki. Wyróżnienie otrzymała Weronika Wojciechowska- uczennica klasy VI. Gratulujemy!

Sabinka Pawłowska otrzymała medal za udział w wieloboju atletycznym. Brawo!
Życzymy dalszych sukcesów!

Staś Jaworski zajął 2 miejsce i wywalczył srebrny medal w Kumite w Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W turnieju uczestniczyło około 300 zawodników reprezentujących 26 klubów z terenu całego kraju.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Osiągnięcia wokalne uczennicy naszej szkoły Zosi Konwerskiej
Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ Zosia została finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki My Song. Otrzymała również wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Aktorskiej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Konrad Rybicki zajął pierwsze miejsce w sobotnim i niedzielnym turnieju tenisowym w Warszawie.
Konrad wziął udział w turnieju WKT Mera&Serce Warszawy Jesień Tenis 10 Cup o Puchar A. Radwańskiej 2022. W sobotę wygrał w kat. czerwonej (do 9 r.ż.), a w niedzielę w kat. pomarańczowej (do 10 r.ż.).
Warto podkreślić, że jest to niezwykłe osiągnięcie i rzadko na świecie zdarza się, by 7-latek wygrał dobrze obsadzony turniej do 10 roku życia.

Nasi laureaci z roku szkolnego 2021/2022