Sukces!

Uczniowie naszej szkoły  reprezentują naszą szkołę w różnych dziedzinach, wielokrotnie z sukcesami. Maciej Stryjek – uczeń SP TWP został Mistrzem Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Marta Płoska- Puchar Polski Poomsae - Białystok 2019 – III miejsce. Stanisław Trzciński- sporty elektroniczne.

13 czerwca 2019 roku w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego pt. "Malowane wiersze Juliana Tuwima". W gronie 7 laureatów ze szkół podstawowych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły : Julia Klimkiewicz z kl. 1b i Maria Zdunek z kl. 1a.
Wszystkie nagrodzone prace prezentowane są na wystawie pokonkursowej w holu biblioteki na 1 piętrze przy ul. Warszawskiej 34.
Zapraszamy!

Wojewódzki Konkurs Piosenki O Zdrowiu w Siedlcach (I dla tych młodych chłopców) i od razu ogromny sukces- II miejsce .Brawo chłopcy, gratulacje dla nauczyciela!


XVIII FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU I i II miejsce uczniów SP TWP i życzymy dalszych sukcesów w Siedlcach!

W międzyszkolnym konkursie ,,Wiedzy o Ekologii" uczniowie klasy 3- Zosia Śmigowska i Wiktor Margiel  zajęli III miejsce. Gratulujemy!

15 maja ogłoszone zostały wyniki 16 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego Lwiątko.  Konkurs Lwiątko wzorowany jest na popularnym matematycznym Kangurze i adresowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych począwszy od klasy VII,  a także szkół gimnazjalnych oraz uczniów liceum i technikum.  Od 2019 roku organizatorem Konkursu jest Fundacja Akademia Młodych Fizyków. Konkursowi patronują między innymi  Wydział Fizyki, Astronomii  i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego  oraz Polskie Towarzystwo Fizyczne. Podczas Konkursu  w każdym z 30 zadań należy wybrać jedną z pięciu podsuniętych odpowiedzi. Jest na to 75 minut, zatem tempo pracy nieuchronnie prowadzi do przegrzania mózgowego procesora. Ale na tym między innymi ta zabawa polega. W bieżącym roku szkolnym naszą szkołę reprezentowało 19 uczniów: 9 na poziomie klasy 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 10 na poziomie klasy 3 gimnazjum. Miło nam poinformować, że dwoje uczniów klasy 3a gimnazjum:
Agata Mysiakowska i Stanisław Kowalski uzyskało zaszczytny tytuł TAON zdobywając co najmniej 75 punktów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych rezultatów!

Sukces Korneli Boniakowskiej , która w Legionowie wraz z grupą taneczną ,,Time for Dance" zajęła 3 miejsce.

Cieszymy się i gratulujemy! 

Do grona utytułowanych uczestników olimpiad przedmiotowych Mazowieckiego Kuratora Oświaty dołączyli w tym roku kolejni uczniowie naszej szkoły. Tytuł finalisty Olimpiady z Języka Polskiego zdobyły 4 osoby - Barbara Kolak I Jakub Jeskie w konkursie dla szkół podstawowych oraz Alicja Śmigowska i Gabriela Nastaszyc w konkursie dla oddziałów gimnazjalnych. Gratulujemy wiedzy, umiejętności oraz zapału i życzymy dalszych sukcesów.

W dniu dzisiejszym uczniowie kl.0A i 0B  w Miejskim Przedszkolu nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia otrzymali Wyróżnienie za bajkę pt .,,Wróżki i piłkarze" w konkursie ,,Baśnie, Bajki i Bajeczki". Gratulacje!

Kolejny sukces uczniów SP TWP 😁👩🎓😊👨🎓😍 - III miejsce zajęli Maja Ryms😍 i Mateusz Ceranowski 🙂w międzyszkolnym konkursie ,,Ciechanów - moja mała ojczyzna"😍👩🎓😍👨🎓😁😊Gratulujemy 🤗❤🙂❤

 

 W II POWIATOWYM KONKURSIE PIEŚNI LEGIONOWEJ I PATRIOTYCZNEJ KU NIEPODLEGŁEJ”  Ciechanów 2019 I nagrodę w kat. do 16 lat wyśpiewał uczeń Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie – Jakub Jeskie przy akompaniamencie nauczyciela D. Molewskiego i uczennic SP TWP Agaty Mysiakowskiej- skrzypce i Anny Nałęcz- akordeon. Wyróżnienia i nagrody zdobyły również absolwentki naszej szkoły- Konstancja Molewska i Alicja Szemplińska.

Gratulujemy!!!

 

Uczniowie SP TWP w konkursie ,,Ciechanów moja ojczyzna" organizowanym przez
Niepubliczne Przedszkole Tęcza zajęli I,II,III miejsce. Gratulujemy!

DYKTANDO (nie tylko) DLA MISTRZÓW

        W miesiącu grudniu 2018 r. chętni uczniowie klas 0 - 3 wzięli udział w organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) Dla Mistrzów. Uczniowie mieli okazję wykazania się wiedzą i umiejętnościami z zakresu ortografii. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wyniki konkursu, z których wynika, iż uczniowie klasy 2 a :Jakub Surażyński oraz klasy 3:Oskar Grzybowski otrzymali Wyróżnienia. Oskar zajął: 9 miejsce, natomiast Kuba 15 miejsce w ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) Dla Mistrzów. Gratulujemy i życzymy dalszych ortograficznych sukcesów!

 

TWP idzie jak burza! Mamy kolejnego finalistę tegorocznych konkursów kuratoryjnych, tym razem z matematyki. Po laur finalisty sięgnęła Agnieszka Lech, uczennica klasy III b oddziału gimnazjalnego. Gratulujemy gruntownej wiedzy i ponadprzeciętnych umiejętności!!!

Sukcesy naszych uczniów przechodzą w tym roku najśmielsze oczekiwania! Poznaliśmy nazwiska kolejnych finalistów konkursu kuratoryjnego, tym razem z biologii: Agata Mysiakowska z klasy III a oddziału gimnazjalnego i Kinga Lipka z klasy 8 SP. Gratulujemy, jesteście chlubą TWP!!! 

Rozstrzygnięcia kolejnych konkursów przedmiotowych Mazowieckiego Kuratora Oświaty przynoszą nowe wspaniałe wiadomości! Z dużą radością informujemy, że Piotr Kozłowski z klasy 3a został LAUREATEM konkursu z historii. Tym samym to kolejny uczeń naszej szkoły, który powiększył grono uczniów z sukcesami w przedmiotowych rywalizacjach. Gratulujemy tych osiągnięć!

Kolejna miła wiadomość dla naszej społeczności. Grono laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych MKO powiększyło się o kolejną reprezentantkę naszej szkoły. Anna Nałęcz, uczennica klasy 3b gimnazjalnej zdobyła tytuł finalistki konkursu z wiedzy o społeczeństwie. Dumni z naszej finalistki, gratulujemy jej i życzymy dalszych sukcesów!

Miło nam poinformować, że Stanisław Kowalski z kl. 3a uzyskał tytuł LAUREATA w tegorocznym konkursie przedmiotowym z fizyki organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Stasiek, który, przypomnijmy, jest również tegorocznym Stypendystą Marszałka Województwa Mazowieckiego, uzyskał ten zaszczytny tytuł osiągając maksymalną możliwą do zdobycia liczbę punktów. Lepiej się nie dało! Jesteśmy dumni i gratulujemy!