Klasy 0-III

ZAJĘCIA DODATKOWE  W SZKOLE PODSTAWOWEJ TWP

w klasach 0-3 w roku szk. 2021/22

 

 

LP

DNI TYGODNIA

KLASA

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

 GODZ

1

PONIEDZIAŁEK

 

KL.  0

 

KL  1

 

 

 Język angielski

 

Język angielski

 Joanna Falkowska

 

Joanna Falkowska

 13.45- 14.15

 

 

14.15- 14.45

 KL.1-2

 

 

 KL.3-4

 

 Taneczno- musicalowe

Taneczno- musicalowe

 

Marzena Nowicka

 

Marzena Nowicka

13.45-   14.15

 

 

14.15- 14.45

 

 

 

 

 

 

2

WTOREK

KL. 3

 

Szachy

L. Ryms

13.45- 14.30

KL.0-1

 

 

Marsjanki  

 

Emilia Kurzęcka

13.45- 14.30

 

 

kl 2 A  i C

 

KL 3

Rusz głową 

Rusz głową 

 

Anna Poznańska

 

Anna Poznańska

 

 

13.45- 14.30

 

14.30-15.15 

 

 

 

Drużyna  SKS

 

Kl. 1-2

Drużyna SKS

Zajęcia sportowe

Darek Tolsdorf

 

Piotr Przewódzki

 

15.15-16.00

 

13.45- 14.30

 

 

 

 

 

 

3

ŚRODA

KL. 1

 

Szachy

L. Ryms

13.45- 14.30

KL 0-1

 

Naturalne niebanalne

Beata Leśniewska

13.45- 14.30

 

 

KL 2 B

Rusz głową

Anna Poznańska

13.45-14.30

Kl 3

 Projekt – Wspólne kroki w cyberświecie  

 Joanna Falkowska

Marzena Nowicka

14.00- 15.00

 

Drużyna SKS

Darek Tolsdorf

15.15-16.00

 

 

 

 

 

 

4

CZWARTEK

 

KL. 2

 

Szachy

L. Ryms

13.45- 14.30

KL. 0

 

 

 

 Kl  1

 

Gadu-gadu  

 

 

Gadu-gadu  

Marzena Fajfrowska

 

Marzena Fajfrowska

 

 

 

 

13.45- 14.05

 

 

14.10-14.30

 

KL 3

 

 

Klasy 2

W krainie ortografii 

W krainie ortografii 

Ewelina Gołębiewska

 

  

13.45- 14.30

 

 

14.30- 15-15

 

 

 

Kl 2-3

 

 

Kl. 3-4

Świat pisany słowem

Zajęcia sportowe

Jolanta Jakowska

 

 

Piotr Przewódzki

13.45-14.30

 

 

13.45- 14.30

 

 

 

 

 

 

5

PIĄTEK

KL. 0 i 1 C

 

KL 1A i B

 

 

Gramy zmysłami

Gramy zmysłami

Joanna Szweda

 

 

13.45- 14.30

 

14.30- 15.15

 

 

KL 3

 

 

Z angielskim na TY  

 

Joanna Falkowska

13.45- 14.30

 

 

 

Kl 3

Office- praca w chmurze

Małgorzata Konieckiewicz

13.45- 14-30

 

ZAJĘCIA DOSKONALĄCE W  EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

 

NAZWA TYGODNIA

PROWADZĄCY

KLASY

GODZ.

 

PONIEDZIAŁEK

 

ELZBIETA GRZESZCZAK

I

13.45-14.30

WTOREK

 

JOLANTA JAKOWSKA

II

13.45-14.30

ŚRODA

 

ANNA POZNAŃSKA

III

14.30- 15.15