KU CZCI JANA PAWŁA II

KU CZCI JANA PAWŁA II, CZYLI DZIEŃ PAPIESKI W SP TWP

18 października upłynął w naszej szkole pod znakiem upamiętnienia postaci Jana Pawła II. W kolejną rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową podsumowano szkolny konkurs plastyczno – literacki „Jan Paweł II” oraz odbyły się prezentacje artystyczne w auli szkolnej. 50 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs wyeksponowano w holu szkoły, a ich autorzy odebrali nagrody z rąk proboszcza ks. Sławomira Filipskiego oraz p. Anieli Pietrzak, katechetki. Montaż słowno – muzyczny do autorskich wierszy pań Elżbiety Grzeszczak i Jolanty Jakowskiej zaprezentowali uczniowie oddziału przedszkolnego „0” oraz klas 1c i 2b. O oprawę muzyczną zadbał natomiast pan Dominik Molewski wraz z piątoklasistami. Na zakończenie wszyscy uczniowie, w dowód uznania dla ich kreatywności i twórczości oraz zaangażowania mogli poczęstować się słodkościami z koszyka.