Kobiety, Kobietki, Dziewczyny, Dziewczynki z SP TWP

Dzień 08 marca na stałe wpisany jest w szkolny kalendarz uroczystości w Szkole Podstawowej TWP w Ciechanowie.
Tak było i w tym roku.
Już od rana , przy wejściu do szkoły chłopcy częstowali słodyczami i dawali drobne upominki wszystkim Paniom i Koleżankom.
Uczniowie płci męskiej zaprezentowali program składający się  z koncertu " Dla  Pań" w wykonaniu Zespołu Zgranego. Mogliśmy podziwiać układ taneczny chłopców z klasy III. Samorząd Uczniowski zadbał o życzenia od całej męskiej społeczności szkoły oraz aforyzmy adekwatnie odpowiadające naszej szkolnej rzeczywistości.
Uroczystość odbywała się w systemie stacjonarnym klasy O- III, uczniowie klas IV -VIII mogli nas oglądać na żywo w trybie online.
Tego dnia w szkole pojawiły się kwiaty, życzenia szczęścia, uśmiechu , radości i spełnienia marzeń dla wszystkich Pań i Koleżanek.
W klasach 0 - III uczących się stacjonarnie było wiele atrakcji : Fotobudka "Wyjątkowy klimat", wykonywanie makijażu, zdobienie fryzur, taniec, lista przebojów.
Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor T. Sęk w ciepłych słowach podziękowała za przygotowanie uroczystości oraz życzyła wszystkim Paniom i uczennicom dużo zdrowia.
08 marca w naszej szkole  był bardzo miły i radosny.Uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny.