Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

PASOWANIE i ŚLUBOWANIE

Dnia 2 i 8 października 2020 r. odbyła się uroczystość Pasowania ”Zerówkowiczów” i „Ślubowanie „Pierwszoklasistów" Szkoły Podstawowej TWP.

Bohaterowie dnia przedstawili program, na który złożyły się teksty i piosenki o szkole oraz inscenizacje wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Wszyscy z wielkim entuzjazmem i przejęciem śpiewali piosenki, wykonując do nich układy rytmiczne. Na koniec odbyło się uroczyste Ślubowanie, a po nim Pani Dyrektor dokonała aktu Pasowania. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Rodzice przekazali swoim pociechom prezenty: rozki obfitości. Koleżanki i koledzy klas II I III powitali młodszych kolegów i koleżanki  w szkole oraz wręczyli im kredki. Uroczystość ta była wspaniałym i wzruszającym przeżyciem, na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzieciom życzymy zapału do nauki, wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, wysokich wyników w nauce oraz wspaniałych koleżanek i kolegów. POWODZENIA !!!