Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Świętujemy Dzień "TWP-owskich" Chłopców

Od wczesnych godzin porannych wesoło i kolorowo było w naszej szkole 30 września.

Obchodziliśmy Dzień Chłopaka, który przygotował Samorząd Uczniowski. Taki dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Nie zabrakło życzeń " stu lat" , wyśpiewanych wszystkim chłopcom "dużym i małym" przez całą społeczność uczniowską. Drobne upominki w postaci maseczek ( ze względu na pandemię) na pewno chłopcy przyjęli z radością. W czasie każdej przerwy dziewczęta starały się uświetnić ten dzień. Były wspólnie śpiewane piosenki, tańce i zabawy przy muzyce. Nawet p dyrektor T. Sęk dołączyła do tanecznych rytmów. Na szczególną uwagę zasługuje Koncert dedykowany "DUŻYM i MAŁYM" chłopcom w wykonaniu Ali Kaszubowskiej i Kuby Kwiatkowskiego przy akompaniamencie Zespołu Zgranego Zwieńczeniem uroczystości była projekcja filmów dla klas 0- III i IV –VII Każdy chłopiec w tym dniu wyglądał dostojnie, elegancko , a ozdobne krawaty otrzymane w prezencie od dziewczynek dodały elegancji "Naszym Panom".