Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020!

 
Uczniowie Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice świętowali dziś zakończenie roku szkolnego 2019/ 2020 - innego niż poprzednie, nietypowe - w cieniu pandemii.
Ostatnie miesiące nauki odbywały się w formie zdalnej, kontakt ze szkołą był dla uczniów ograniczony.
Dzisiejszy dzień 26 czerwca był radosnym dla całej społeczności szkolnej.
Kluczowym okazało się bezpieczeństwo epidemiczne uczniów i nauczycieli.
Nie było więc uroczystej akademii ze względu na koronawirusa.
Forma i tryb wręczania uczniom świadectw, dyplomów i nagród odbywał się wg ustalonego harmonogramu w małych grupach,w pełnym reżimie sanitarnym.Rodzice mogli obserwować uroczystość jedynie z odległości wówczas, gdy pożegnanie szkoły klasy VIII odbywało się na świeżym powietrzu przed budynkiem szkoły.
Absolwenci i uczniowie klasy III  nie kryli wzruszenia.Dla nich po wakacjach będzie kolejny etap nauczania.
Pani dyrektor T Sęk życzyła wszystkim uczniom, by wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały inspirację do pracy w następnym roku szkolnym.Życzyła dużo słońca podczas wakacyjnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do szkoły po wakacjach.
Absolwentom życzyła udanych wyborów dalszego kształcenia, wspaniałych wyników w nowej szkole, otwartości, kreatywności i rozwijania swoich zainteresowań.
Wychowawcom p dyrektor życzyła wspaniałego wypoczynku, słońca, pogody i wielu fascynujących przeżyć.