Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Dzień Mamy

Jedno słowo - mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty.

Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie. W tym dniu wszystkie mamy obdarzone są szczególnymi dowodami wdzięczności. Przedszkolak przynosi swojej mamie laurkę, a uczeń własnoręcznie wykonany upominek, dorośli żyjący z dala od matek ślą im najcieplejsze myśli i życzenia. Były poważne wiersze, wzruszające życzenia, skoczne piosenki, rytmiczne , ale nie zabrakło też wesołych i śmiesznych akcentów zawartych w utworach, które rozbawiły mamy i bardzo im się spodobały. Najważniejsze jednak, to chwile spędzone razem, co widać na wspólnych fotografiach. Wzruszenie, radość i prezenty wykonane własnoręcznie przez dzieci, którymi mamy zostały obdarowane, przygotowane posiłki stworzyły niezapomnianą atmosferę tego święta.

 

-LINK DO ZDJĘĆ