Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

" Sto lat..."

Dzień Babci i Dziadka to jedna z najpiękniejszych chwil w roku. Jest to święto pełne uśmiechów radości, a także wzruszeń. Jak co roku w Szkole Podstawowej TWP w Ciechanowie nie mogło zabraknąć Babć i Dziadków na wyjątkowej uroczystości, przygotowanej specjalnie dla nich.

Zaproszeni goście licznie odwiedzili naszą szkołę, by wspólnie z wnukami celebrować ten szczególny czas. Nasi wychowankowie zaprezentowali swoje zdolności podczas  występów artystycznych, które odbyły się 21 i 22 stycznia. Były one  przepełnione śpiewem, a także tańcem i muzyką. Dzieci z najmłodszych klas chciały w ten sposób wyrazić swoją miłość, wdzięczność oraz szacunek kochanym babciom i  dziadkom. To  przecież od  nich  otrzymują codziennie tak  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto i trzeba dziękować. Uroczystość rozpoczęła się w każdej z klas, gdzie dzieci zaprezentowały swój własny program nawiązujący do święta babci i dziadka. Klasowe spotkania były też okazją do złożenia życzeń, a także wręczenia własnoręcznie wykonanych upominków. Na zakończenie zaproszono wszystkich gości na słodki poczęstunek w auli. Nie zabrakło również życzeń ze strony Pani Dyrektor i wspólnego zaśpiewania ,,Sto lat…”. Był to wyjątkowy czas, który z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i jeszcze raz życzymy wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.