Premiera

W środę, 29 stycznia podczas spotkań z rodzicami koło teatralne zaprezentowało kolejną premierę.

Tym razem było to przedstawienie o charakterze profilaktycznym, pokazujące zagrożenia przed którymi stoi młodzież oraz to, że siła do ich pokonywania płynie z drugiego człowieka, jego życzliwości i serdeczności. Z drugiej strony młodzi aktorzy pokazali, jak bardzo niektóre zachowania ograniczają ludzi, zamykają ich na świat i otoczenie. Inscenizacja "W pudełkolandii" powstała jako podsumowanie działań programu profilaktycznego w naszej szkole wg autorskiego scenariusza P. Bogumiły Blantenberg opartego o refleksje i pomysły uczniów. Na scenie można było podziwiać reprezentantów wszystkich klas: Lenę Matusiak, Lenę Sadowską, Weronikę i Wiktorię Blantenberg, Jakuba Kowalskiego, Partycję Filipczak, Mikołaja Olszewskiego, Joannę Łepek, Alicję Reduch, Julię Ostaszewską, Oliwię Turadek, Wiktorię Reinhardt, Kacpra Kalinowskiego i Adama Chmielińskiego. Wszyscy doskonale wywiązali się że swoich zadań i otrzymali gromkie brawa.