foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„ABY CZŁOWIEK STAWAŁ SIĘ CORAZ BARDZIEJ CZŁOWIEKIEM, AŻEBY BARDZIEJ BYŁ, A NIE TYLKO WIĘCEJ MIAŁ, ABY UMIAŁ BARDZIEJ BYĆ Z DRUGIM I DLA DRUGICH. ”

Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Goście

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.Uczniowie

Informacje dla uczniów (plan lekcji, organizacja roku szkolnego, samorząd uczniowski itp.)

Więcej

Rodzice

Informacje dla rodziców (spotkania z rodzicami, organizacja roku szkolnego, itp.)

Więcej

Nasza kadra

Kadra

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego TWP w Ciechanowie

Więcej

 

W poniedziałek wieczorem, 18 listopada, zgromadzona w auli publiczność obejrzała spektakl " Strofy dla niepodległej" będący podsumowaniem szkolnego projektu zorganizowanego z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na widowni zasiedli przyjaciele szkoły: Rodzice, Dziadkowie, Bliscy uczniów, Grono Pedagogiczne oraz goście specjalni: pan Adam Krzemiński - dyrektor CUW, radni Anna Smolińska, Magdalena Grelik- Grodecka i Robert Rumiński oraz hm Piotr Rzeczkowski. " Strofy dla niepodległej " zaprezentowali uczniowie z kół recytatorskiego i teatralnego oraz zespoły Skrzaty Dominika i Zgrany. A zatem w tym teatralnym klimacie chcemy zaprezentować nasz "afisz": OBSADA: Aleksander Pepłoński, Antonina Kuczyńska, Gabriela i Julia Ostaszewskie, Antoni Prusinowski, Alicja Berk, Aleksandra Dubikowska, Oliwia Kozera, Jakub Kowalski, Julia Ostaszewska, Oliwia Turadek, Alicja Też ich, Joanna Łepek, Kacper Kalinowski, Aleksander Garstka, Dominik Umiński. SKRZATY DOMINIKA: Ale Grzankowska, Emma i Oliwia Jarczewskie, Patrycja Milewska, Ale Kołakowska, Ala Majka, Maja Ostromecka, Hubert Rybicki, Hania Grądzka, Helena Bielska, Kornelia Kuklak, Marcel Pawłowski, Antek Borkowski, Paulina I Dominik Szczepańscy, Gabrysia Sikorska, Natalia Subota, Ala Konopka, Marcysia Gałązka, Michał Rzepliński, Łukasz Sobierajewski, Zuzia Borkowska, Basia Grądzka, Marysia Zdunek, Wiktoria Blantenberg, Oliwia Turadek, Wiktoria Reinhardt, Alicja Kaszubowska ZESPÓŁ ZGRANY: Maciej Krzemiński, Karol Kuklak, Olaf Rzeczkowski, Igor Rybak, Maja Żbikowska, Mateusz Ceranowski SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Bogumiła Blantenberg i Jolanta Jakowska MUZYKA: Dominik Molewski SCENOGRAFIA: IRENA TUROWSKA PATRON HONOROWY: Tatiana Sęk Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację spektaklu, za życzliwość, otwartość i każde dobre słowo.

Mapka

2021 Copyright Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie Rights Reserved