foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„ABY CZŁOWIEK STAWAŁ SIĘ CORAZ BARDZIEJ CZŁOWIEKIEM, AŻEBY BARDZIEJ BYŁ, A NIE TYLKO WIĘCEJ MIAŁ, ABY UMIAŁ BARDZIEJ BYĆ Z DRUGIM I DLA DRUGICH. ”

Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Goście

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.Uczniowie

Informacje dla uczniów (plan lekcji, organizacja roku szkolnego, samorząd uczniowski itp.)

Więcej

Rodzice

Informacje dla rodziców (spotkania z rodzicami, organizacja roku szkolnego, itp.)

Więcej

Nasza kadra

Kadra

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego TWP w Ciechanowie

Więcej

 

 
Słowa Leopolda Staffa stały się mottem tegorocznych obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości w naszej szkole. W środę, 13 listopada społeczność uczniowska uczestniczyła w, przygotowanym przez koła teatralne recytatorskie oraz zespoły Zgrany i Skrzaty Dominika, spektaklu "Strofy dla niepodległej". Nastrojowe światło świec, oraz prezentowane w złotej ramie utwory poetyckie i muzyczne przeprowadziły uczestników przez trudną, ponad stuletnią drogę Polski do niepodległości. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego projektu i zapraszamy przyjaciół szkoły na kolejną odsłonę - wieczór poetycki w poniedziałek 18 listopada o godz. 17tej.
 
Szkolny projekt ku czci wolności i niepodległości obejmuje: • 8 listopada 2019r. radosny korowód z biało - czerwonymi elementami w parku obok szkoły oraz wspólne odśpiewanie hymnu w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej • 13 listopada 2019r. - okolicznościowy spektakl i koncert. • 18 listopada 2019r. - otwarty wieczór poetycki. 

Mapka

2021 Copyright Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie Rights Reserved