Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

,,Będzie się działo….”

 

 

Takimi słowami w radosne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej wprowadził nas szkolny zespół wokalno-muzyczny pod opieką pana Dominika Molewskiego . 

11 października 2019r. w SP TWP odbył się uroczysty apel z tej okazji, który rozpoczął się  koncertem młodych talentów. Swoje podziękowania wyrazili także najmłodsi uczniowie, w których imieniu wystąpiły dzieci z klasy 2a i 2b pod kierunkiem Elżbiety Grzeszczak i Beaty Leśniewskiej . Ich pełne humoru i optymizmu teksty wprowadziły zebranych w radosny nastrój.

Puentę spotkania stanowił występ uczniów z klasy 6 pod opieką pani Lidii Bralczyk. Młodzi mistrzowie pióra stworzyli dla „belfrów” naszej szkoły pełne dyskretnego dowcipu epigramaty i wręczyli je z wyrazami podziękowania swoim nauczycielom. Pedagodzy i pracownicy szkoły usłyszeli od uczniów i rodziców wiele chwytających za serce słów : spełnienia w życiu zawodowym, zdrowia, radości, cierpliwości i nieustającej wiary w moc edukacji. Pani Dyrektor Tatiana Sęk podziękowała nauczycielom i uczniom za przygotowanie uroczystości i poczęstowała żaków słodkim i zdrowym upominkiem.