Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Dzień chłopaka w naszej szkole!

„ Cóż to był za dzień!”

 

Tradycyjnie, jak każdego roku w Szkole Podstawowej TWP w Ciechanowie obchodziliśmy na wesoło Dzień Chłopaka. Mali i "Duzi " chłopcy otrzymali życzenia oraz drobne niespodzianki. Dziewczęta te młodsze i trochę starsze przygotowały wiele konkursów dla swoich kolegów między innymi:

"Konkurs Wiedzy o Kosmetykach!"

”Konkurs na wykonanie makijażu"

Konkurs : "Co wiem o mojej koleżance?" 

" Super Chłopcy" klas 0-III uczestniczyli w różnych  konkurencjach , pokonując kolejne zadania. „Mister Najszybszego Jedzenia” – chłopcy mieli za zadanie  jak najszybciej bez pomocy rąk  zjeść jabłko, które na sznurku trzyma koleżanka z klasy.  „Mister Celnego Oka” – tym razem chłopcy rzucali piłeczkami do celu.  „Mistrz Samochodowej Kierownicy” – chłopcy  musieli odgadnąć markę samochodu po znaczku . "Mistrz Bitej Śmietany"- chłopcy bez pomocy rąk zjadali  z talerzyka bitą śmietanę. Było dużo śmiechu i zabawy. A dzień upłynął jak zawsze miło, sympatycznie i świątecznie.