Rajd rowerowy LOP

W dniu 25 września 2019 Liga Ochrony Przyrody we współpracy z Nadleśnictwem Ciechanów była organizatorem rajdu rowerowego. Odbył się on na trasie Ciechanów- Kownaty Żędowe- Ujazdowo- Ujazdówek- Chotum- Gorysze.

Pokonaliśmy 35 km trasy. Jego uczestnikami była 14- osobowa grupa uczniów ze szkoły TWP pod opieką pani Krystyny Mossakowskiej i pani Hanny Biernackiej. Podczas imprezy przeprowadzono konkursy przyrodnicze i sprawnościowe, w których zadania były rozwiązywane zespołowo. Uczniowie naszej szkoły spisali się znakomicie. Zajęliśmy pierwsze miejsce. Wykazaliśmy się doskonałą znajomością przyrody i zagadnień biologicznych. W trakcie rajdu był poczęstunek w formie grilla. Pogoda dopisała i humory też.