Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

DZIEŃ RODZINY W SPTWP!

14 czerwca 2019 r. dla Rodziców i Uczniów SP TWP odbył się festyn w Zajazdzie TUR  w Niestumiu pod Ciechanowem, w którym uczestniczyły dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie Szkoły Podstawowej i Oddziałów Gimnazjalnych, ich rodzice oraz nowi uczniowie, którzy od nowego roku szkolnego zagoszczą wśród nas.

Uroczystość rozpoczęli uczniowie klas najstarszych – występem tanecznym, następnie wystąpili Państwo Szczepańscy z przepięknym utworem oraz dzieci z klas 0 –III przedstawiając program słowno – muzyczno – taneczny. Kolejnym punktem programu było podsumowanie akcji „Całe Miasto Czyta Dzieciom”. Rodzice dla całej społeczności szkolnej recytowali i przedstawiali wiersze i fragmenty literatury
dziecięcej. Dużo emocji dostarczył konkurs pt. „Mam talent”, w którym uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i zdolnościami artystycznymi. Rodzice mogli podziwiać i dopingować swoje pociechy. W ramach festynu zorganizowano mini konkursy, zabawy integracyjne oraz gry i zabawy sportowe, a także pokazy chemiczno – fizyczne w ,,magicznym’’ wydaniu.
Ponadto zorganizowano turnieje i rozgrywki sportowe, malowanie twarzy, przejażdżki ,,ciuchcią”. Dodatkowymi atrakcjami był grill i przepyszne jedzenie. Dzień Rodziny przebiegł w wesołej i przemiłej atmosferze dostarczając wiele niezapomnianych wrażeń.

-GALERIA