Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Atrakcje dzieci z klas 0

 

W ostatnim tygodniu dzieci z klas 0 A i B miały bardzo dużo atrakcji. Na początku odwiedziliśmy Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie, gdzie dzieci robiły palmy wielkanocne.

Zwiedzały   również szkołę" Centrum Kształcenia  Rolniczego". W kolejnych dniach byliśmy w Bibliotece, w kinie, w Domu Przyjęć " Carmen' dzieci dekorowały wielkanocne babeczki i mazurki. Była świetna zabawa. W poniedziałek  15 kwietnia odbyła się wycieczka do Warszawy. W Teatrze " Syrena" dzieci obejrzały spektakl pt." Kot w butach",  zwiedzały Centrum Kopernika. Kolejny dzień to ciekawe warsztaty na temat dinozaurów. Dzieci robiły odciski w glinie, bawiły się w archeologów, poszukujących szkieletów dinozaurów. W ostatnim dniu uczniowie zwiedzili Bank, obserwowali pracę urzędników bankowych. Pani Dyrektor Banku odpowiedziała na wszystkie pytania dzieci.