Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Śniadanie Wielkanocne

Śniadanie Wielkanocne
Dnia 17.04.2019 r. w Szkole Podstawowej TWP w Ciechanowie odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne.

Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele aktywnie włączyli się w przygotowania: obierali jajka, układali ciasta i smakołyki, przygotowywali różnorodne sałatki, kanapki i wiele najróżniejszych smakołyków. Stół został udekorowany kolorowymi pisankami, a także świeżą rzeżuchą i wiosennymi kwiatami. Następnie o godz.8:00 wszyscy spotkali się, aby podzielić się jajkiem oraz złożyć życzenia z okazji nadchodzących świąt. Pani Dyrektor , jak również Ksiądz Proboszcz przekazali najserdeczniejsze życzenia i podkreślili piękno świątecznej atmosfery i wyjątkowy charakter spotkania, tym bardziej, że uczniowie klasy 8 zaraz po śniadaniu pisali egzamin z języka angielskiego.