Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

WYCIECZKA DO PŁOCKA

   W wycieczce wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klasy I – IV wraz z rodzicami i nauczycielami. Już na samym początku dopisywał nam humor i było bardzo wesoło. Pierwszą atrakcją była sztuka muzyczna na motywach baśni braci Grimm w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego.

   Następnym punktem wycieczki była niezapomniana wizyta w Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku. Gdy weszliśmy do budynku, buzie dzieci same śmiały się na widok dużego placu zabaw i atrakcji jakie tam czekały. Uczniowie nie szczędząc swych sił wspinały się na kolorowe zamki, przechodziły tunelami, zjeżdżały ze zjeżdżalni wprost do basenu z kolorowymi piłeczkami, skakały na trampolinach, jeździły samochodami i motorami oraz celowały z armatek. Do wspólnej zabawy nie trzeba było nikogo namawiać. Dzieci korzystały także z różnych pojazdów, koników, dmuchanych trampolin oraz sznurkowej karuzeli. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi. Animatorki organizowały zabawy przy muzyce oraz ozdabiały dziecięce buzie ślicznymi rysunkami. Po dwugodzinnych zabawach siły dzieci zostały wzmocnione pysznym posiłkiem. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do  szkoły.

Było wspaniale smile

 

-GALERIA ZDJĘĆ