Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Dzień Edukacji Narodowej

 

  15 października 2018 r. w Szkole Podstawowej TWP odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie. Uroczystość miała niezwykły charakter. Były życzenia, kwiaty, uśmiech i ogromna radość. 

Młodzi artyści z kl II b i VIII pod opieką wychowawców klas: Pani Ireny Borzęckiej i Marzeny Nowickiej, w sposób niekonwencjonalny wcielili się w role nauczycieli różnych przedmiotów. Lekcje jak i ,,przerwy" przez nich prowadzone miały osobliwy
styl i charakter, budzący zachwyt i podziw dla ich uczniowskiej fantazji i umiejętności. Wiodący temat uczniowskiego spektaklu to "SZKOŁA MARZEŃ". Całość opracowanego przez uczniów scenariusza składała się ze słowa mówionego, tańca i piosenki ,,Szkoła Marzeń" skomponowanych przez uczniów. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego. Nauczyciele i  pracownicy szkoły usłyszeli wiele ciepłych słów: zdrowia, radości, spełnienia marzeń od uczniów i rodziców. Pani dyrektor Tatiana Sęk podziękowała za przygotowanie uroczystości  nauczycielom i uczniom i zaprosiła wszystkich uczniów na "magiczne cukierki":)

-GALERIA ZDJĘĆ