[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but Samorzd.jpg is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Wybraliśmy Samorząd Uczniowski!

{gallery}Samorzd.jpg{/gallery}

  27 września 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na początku w szkolym holu zebrani zostali wszyscy uczniowie. W tym czasie kandydaci do SU mieli możliwość zaprezentowania siebie oraz swojego programu wyborczego.

Następnie przeprowadzone zostało głosowanie, w którym udział wzięli wszyscy uczniowie SP klasy 6-8 i gimnazjum klasy trzecie. Po oddaniu głosów zostały one podliczone i wyłoniono samorząd w składzie: Iga Bończak (68 glosów) , Marta Płoska (44 głosy) oraz Magdalena Wiśniewska (40 głosów). Mamy nadzieję, że tegoroczny samorząd się sprawdzi i wszyscy będą zadowoleni.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc Pani K.Patkowskiej, która została wybrana przez uczniów opiekunem Samorządu Uczniowskiego!