Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Akademia dla dzieci

SP TWP PARTNEREM DZIECIĘCEJ AKADEMII NAUKOWYCH INSPIRACJI

     W sobotę 22 września w murach naszej szkoły ruszył miejski projekt edukacyjny Dziecięca Akademia naukowych inspiracji. Projekt, współfinansowany przez Prezydenta Miasta Ciechanowa, Krzysztofa Kosińskiego organizuje Stowarzyszenie Pozytywni Historyczni.

Wiedząc, jak wielką rolę w kształceniu dziecięcej aktywności i wrażliwości odgrywają tego typu inicjatywy, z chęcią dołączyliśmy do grona partnerów projektu. Na wykładzie inauguracyjnym, oprócz organizatorów i Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego, klika inspirujących słów do zebranych licznie młodych słuchaczy z całego miasta, wygłosiła również p. dyrektor Tatiana Sęk. A wśród dziecięcych słuchaczy Akademii zasiadło także kilkanaścioro uczniów SP TWP. Wszystkim życzymy wspaniałych wrażeń i naukowych uniesień.