foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„ABY CZŁOWIEK STAWAŁ SIĘ CORAZ BARDZIEJ CZŁOWIEKIEM, AŻEBY BARDZIEJ BYŁ, A NIE TYLKO WIĘCEJ MIAŁ, ABY UMIAŁ BARDZIEJ BYĆ Z DRUGIM I DLA DRUGICH. ”

Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Goście

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.Uczniowie

Informacje dla uczniów (plan lekcji, organizacja roku szkolnego, samorząd uczniowski itp.)

Więcej

Rodzice

Informacje dla rodziców (spotkania z rodzicami, organizacja roku szkolnego, itp.)

Więcej

Nasza kadra

Kadra

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego TWP w Ciechanowie

Więcej

 

08.06.2018 r. uczniowie SP TWP pod opieką pani Krystyny Mossakowskiej wzięli udział w wycieczce do Białowieskiego Parku Narodowego. O godz. 6.00 wyruszyliśmy spod miejsca zbiórki w kierunku Białowieży. Podróż, choć długa, minęła spokojnie. Na miejscu ok. godz. 11.00 czekał na nas przewodnik. Od razu ruszyliśmy na 5 km wędrówkę po najcenniejszej przyrodniczo części Białowieskiego PN, w trakcie której mogliśmy podziwiać piękno otaczającej nas przyrody.

Następnie ok. godz. 14.00 uczestniczyliśmy w zajęciach warsztatowych w Muzeum Przyrodniczo - Leśnym Białowieskiego PN. Przewodnik bardzo ciekawie opowiadał o życiu i miejscu występowania zwierząt tegoż parku. Najbardziej oczekiwaną atrakcją było zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów. Udało nam się zobaczyć nie tylko króla puszczy, ale także m.in., sarny, rysie i żbiki. Ostatnią atrakcją było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Po posiłku ruszyliśmy w drogę powrotną. Ciekawy program i przebywanie w naturalnym środowisku sprawiły, że wycieczka była bardzo udana. Julia Tadrzak kl. III a

Mapka

2021 Copyright Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie Rights Reserved