foto1
„ABY CZŁOWIEK STAWAŁ SIĘ CORAZ BARDZIEJ CZŁOWIEKIEM, AŻEBY BARDZIEJ BYŁ, A NIE TYLKO WIĘCEJ MIAŁ, ABY UMIAŁ BARDZIEJ BYĆ Z DRUGIM I DLA DRUGICH. ”

Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Goście

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Uczniowie

Informacje dla uczniów (plan lekcji, organizacja roku szkolnego, samorząd uczniowski itp.)

Rodzice

Informacje dla rodziców (spotkania z rodzicami, organizacja roku szkolnego, itp.)

Nasza kadra

Logowanie do dziennika elektronicznego TWP w Ciechanowie

W czwartek 07 czerwca 2018r uczniowie kl II gim w ramach projektu edukacyjnego prezentowali subkultury: kawai, grunge, punk oraz bikiniarze. Informacjom słownym o subkulturach towarzyszyła muzyka kreowana przez daną subkulturę oraz charakterystyczny strój, w którym występowali uczniowie prezentując  daną  subkulturę

W ramach prezentacji uczniowie przeprowadzili konkurs na najładniejsze przebranie.

I miejsce zajęła D Jurkiewicz

II iejsce M. Lalak

III miejsceM Hajwos

Dziewczęta w sposób bardzo adekwatny ubrane były w strój danej subkultury.

Nad realizacją projektu czuwała p I Kińska

Mapka