Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Nagrodzeni w konkursach języka angielskiego

Kwiecień był dla uczniów Naszej szkoły miesiącem zmagań językowych.  Uczniowie wzięli udział  w trzech  konkursach z języka angielskiego. W pierwszym z nich - ogólnopolskim konkursie Internetowym z  Języka Angielskiego  Understand- uczestniczyło 1500 uczniów ze 180 szkół. Wśród wszystkich uczestników największą ilość punktów zdobyła  Alicja Szemplińska i zajęła 1 miejsce w kraju!!!  https://www.mogalo.pl/konkurs_ii_understand_wyniki

Następnym wyzwaniem dla uczniów był udział w Lidze Zadaniowej organizowanej przez I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie. Drużyna w składzie: Alicja Szemplińska, Zofia Nawrocka, Gabriela Krajewska, Małgorzata Hajwos  oraz Aleksandra Klicka  rywalizowała w zadaniach  dotyczących tematyki Bullying  i  zdobyła 3 miejsce .

https://www.facebook.com/Krasiniak/photos/pcb.1894235030600085/1894233977266857/?type=3

Ostatnim etapem  kwietniowych zmagań  był konkurs z języka angielskiego  zorganizowany przez Uczelnię Lingwistyczno -  Techniczną w Przasnyszu.  Po raz kolejny stanęliśmy na podium ! Tym razem 3 miejsce zajęła Małgorzata Hajwos.

Uczniowie Szkoły Podstawowej TWP wzięli również udział w  Regionalnym Konkursie  Języka Angielskiego,   organizowanym   przez  Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Pułtusku. Patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Miasta Pułtusk.

Nasi reprezentanci uzyskali bardzo dobre wyniki , a Monika Malendo została laureatem 3 miejsca w kategorii klas gimnazjalnych. Monika Malendo  zajęła także II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności- Krasiniak 2018 w kategorii Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Good job!!!