Konkurs recytatorski

18 maja 2018 r w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie  odbył się Finał Konkursu Recytatorskiego " Najdroższy wyraz - Ojczyzna'' uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich z terenu Ciechanowa.

W czasie Konkursu uczniowie prezentowali utwory związane tematycznie z Ojczyzną.

Jury miało bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców. Poziom recytacji był bardzo wysoki, recytujący uwzględniali wszystkie zasady obowiązujące wygłaszania z pamięci.

Naszą szkołę TWP reprezentowali :

• Julia Kowalkowska II B -G
  • Weronika Pigut III  B -G
  • Zofia Nawrocka III B - G
  • Stanisław Kowalski II A - G

Wśród wyróżnionych w w/w Konkursie znalazła się Zofia Nawrocka, której recytacja zwróciła uwagę jury i publiczności. Pierwszą i drugą nagrodę zdobyli absolwenci naszej szkoły.

Występ pozostałych naszych uczniów, aczkolwiek nie został nagrodzony przez jury zasługuje na pochwałę.

Gratulujemy!