Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie

Dzień Kobiet w TWP

8 marca cała społeczność szkolna zebrała się w auli na uroczystości przygotowanej przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet.  Spotkanie było okazją do podsumowania konkursu na prezentację multimedialną „Sławne Kobiety”. Spośród prac, które wykonali uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych, jury w składzie: p. P. Wierzchowski, p. M. Wojciechowski i p. W. Zalewski wyłoniło zwycięską trójkę.

Pierwsze miejsce zajęła prezentacja Gabrieli Krajewskiej poświęcona życiu Audrey Hepburn, drugie miejsce zdobyła prezentacja Zuzanny Niestępskiej przedstawiająca 10 kobiet, które zmieniły świat, a trzecie miejsce przypadło Rozalii Pośpiech i Jakubowi Falęckiemu i ich prezentacji pt. „Kobiety z trudną przeszłością”. Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek, a następnie w kilku zdaniach zaprezentowali swoje prace. W drugiej części uroczystości przeprowadzone zostały wybory na Miss Szkoły, w których wzięły udział dziewczęta reprezentujące klasy VI i VII szkoły podstawowej oraz reprezentantki klas gimnazjalnych. Męskie jury pod przewodnictwem Miłosza Węglarskiego po szeregu ciekawych pytań i wymagających  konkurencji wyłoniło zwyciężczynię w osobie Aleksandry Klickiej uczennicy klasy 3a. Serdecznie gratulujemy Oli zdobycia tytułu Miss Szkoły  oraz dziękujemy prowadzącym uroczystość Adamowi Dąbrowskiemu i Adrianowi Kuźmie.