Jest konkurs, jest nagroda!

W szkole TWP został ogłoszony konkurs na najładniej ozdobioną klasę. Zwycięzcę konkursu czekała nagroda - niespodzianka od Pani Dyrektor. Postanowiliśmy wziąć w nim udział.

Całą naszą klasę ozdobiliśmy kolorowymi, świątecznymi  dekoracjami. Oprócz choinki mieliśmy wiele różnych pomysłów . Na grzejniku wisiało 14 skarpet z naszymi imionami, a na oknie jedna, ogromna skarpeta naszego wychowawcy . Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych wspaniałych rodziców, byliśmy pewni, że mamy najpiękniejszą salę w całej szkole.

 16 grudnia ogłoszono wyniki i okazało się, że klasa IV, czyli nasza wygrała konkurs na najładniejszą, świąteczną klasę. Byliśmy bardzo zadowoleni, że to my wygraliśmy ten konkurs . W nagrodę mieliśmy wyjść całą klasą na kręgle.

15 stycznia 2020r. nasza klasa pod opieką  wychowawcy pan Piotra Przewódzkiego wybrała się na kręgle. Mieliśmy zarezerwowane do grania 2 tory, więc podzieliliśmy się na 2 drużyny. Podczas gry świetnie się bawiliśmy. Choć nie zawsze nam wychodziło, to byliśmy bardzo szczęśliwi, że możemy razem spędzić czas na zabawie. W pierwszej drużynie najwięcej punktów zdobyła Lena Matusiak, a w drugiej Mateusz Wdowiński. Szkoda, że czas tak szybko leci i musieliśmy  wracać do domu. Mamy nadzieję, że uda nam się wygrać jeszcze niejeden  konkurs. Za wspaniałą nagrodę dziękujemy Pani Dyrektor.

                                                                                                          Klasa IV